Svet-Stranek.cz
(Claudia Ghimel *17.listopad 1971 Kladno, Česká Republika)
Já Ti dávám peníze a pomoc a Ty půjdeš proti mě ?

PF 2018 (Česká verze):(Claudia Ghimel *17.listopad 1971 Kladno, Česká Republika)

PF 2018 (Česká verze)

TAOISTICKO TANTRICKÉ MASÁŽE PRO MUŽE

Osobní výklad z Tarotových karet:

Minulost - Současnost - Budoucnost

Pomoc v rozhodování - Vyjasnění partnerských vztahů


E-mail: vyklad-karty@seznam.cz

Rezervace osobní schůzky Tel.: +420 773 251 996

Pondělí - Neděle NON-STOP !!!

Davídkova 654/27, Praha 8 - Libeň

Soukromé parkování zdarma v objektu domu

I speak English, Deutsch, Pусски, Parlo italiano nativo
PF 2018 (Česká verze)
2004 Indonesia Tsunami Complete.gif
Autor: Animation fournie par Vasily V. Titov, Sous-directeur du Service de Cartographie des Raz de marée et Inondations (TIME) du NOAA, aux USA – NOAA, Volné dílo, Odkaz
Mezinárodní geologická služba, je ?
Už teď si mrtvej.Fotr je lotr je filmová komedie z roku 2000.

Nemocniční „bratr“ (muž – sestřička) Greg Focker chce svoji přítelkyni Pam Byrnes požádat o ruku. Než k tomu však dojde, odjede s Pam na víkend k jejím rodičům, aby mohl jejího otce, Jacka Byrnese, požádat o její ruku. Netuší ovšem, že bude muset přetrpět kočku–potížistku, Pamina bývalého přítele, všechny Paminy příbuzné, ale především dotěrného Jacka Byrnese, bývalého příslušníka CIA, který chce za každou cenu zjistit, zda bude Greg pro Pam dostatečně dobrým manželem a neustále podezíravě zkoumá Gregovu morálku a zázemí. Snaží se Grega všemožně nachytat, použije dokonce i detektor lži, jen aby ho dostal ze hry. Greg bude muset přestát Jackovy výslechy a testy, aby získal ruku jeho dcery.

V jednom okamžiku na konci snímku říká Jack své ženě Dině: „Měli bychom poznat jeho rodiče.“, což umožnilo navázat snímkem Jeho fotr, to je lotr.

Film navždy zvěčnil názor, že píseň „Puff, the Magic Dragon“ je o kouření marihuany. V jedné scéně si Byrneovi zkouší obleky na svatbu; při ní ale smoking nikdo nenosí.
Charles "Chas" Samuel Addams
(7. ledna 1912, Westfield, New Jersey, USA – 29. září 1988, New York)


CAp3 05.jpg
Autor: Photo by Irving Penn 1947 – http://annazeitlin.blogspot.ru/2011/09/addams-family-started-when.html, CC BY-SA 3.0, Odkaz


V roce 1933 začal pracovat pro grafické oddělení časopisu True Detective, kde musel retušovat fotografie mrtvol, které se objevovaly v časopisu tak, že z nich odstraňoval krev. Addams si stěžoval, že "mnoho těchto mrtvol bylo zajímavějších ve stavu, v jakém původně byly."

Jeho první kresba v The New Yorker byla vydána 6. února 1932 (skeč umývače oken) a jeho komiksy se začaly v časopisy pravidelně objevovat od roku 1938, kdy poprvé nakreslil to, čemu se začalo říkat Addamsova rodina, byly publikovány až do jeho smrti. V té době byl na volné noze.

Během 2. světové války Addams sloužil v Signal Corps Photographic Center v New Yorku, kde natáčel animované naučné filmy pro armádu. Ke konci roku 1942 se seznámil se svou první ženou Barbarou Jean Day, která se úmyslně podobá komiksové postavě Morticii Addams. Manželství se rozpadlo po osmi letech poté, co Addams, který nesnášel malé děti odmítl jedno adoptovat. Později se provdala za kolegu z New Yorker Johna Herseyho, autora knihy Hirošima.

Addams se oženil se svou druhou ženou, Barbarou Barb (Estelle B. Barb) v roce 1954. Jako právnička v sobě "spojovala vzezření typu Morticie s ďábelské právní kličky," čímž vyostřila jednání nad právy k televiznímu a filmovému zpracování "Addamsovy rodiny" a přesvědčila svého manžela, aby se vzdal ostatních právních nároků. V jednom okamžiku svého manžela přesvědčila, aby uzavřel pojistku na 100 000 amerických dolarů. Addams se tajně poradil s jiným právníkem, který později humorně napsal: "Řekl jsem mu, že když jsem naposledy slyšel o podobném postupu, bylo to ve filmu nazvaném Pojistka smrti (orig. Double Indemnity) s Barbarou Stanwyck, načež jsem jej upozornil." Ve filmu postava Barbary Stanwyck zosnovala vraždu svého manžela. Nikdo však Barbaru Barb Addams z pokusu o něco podobného nenařkl. Rozvedli se v roce 1956.

Později se oženil se svou třetí a poslední ženou, Marilyn Matthews Miller, známou spíše jako "Tee" (1926 -2002), a to na hřbitově pro domácí mazlíčky. V roce 1985 se Addamsovi přestěhovali do Sagaponack (New York), kde svoje sídlo pojmenovali "The Swamp" (tzn. "Bažina").

Addams zemřel 29. září 1988 v Nemocnici svaté Kláry a Zdravotním centru v New Yorku poté, co utrpěl infarkt v autě po tom, co jej zaparkoval. Sanitka jej převezla z jeho bytu do nemocnice, kde zemřel v pokoji na pohotovosti. Jak požadoval, konala se smuteční slavnost spíše než pohřeb, přál si, aby si na něj lidé pamatovali jako na "dobrého autora komiksů". Byl zpopelněn a jeho popel byl pohřben na hřbitově domácích mazlíčků v jeho sídle ("The Swamp").


Charles addams500.jpg
By Source, Fair use, Link


www.Claudia Ghimel Prague Hotel Escort.cz

Tantra and Tao Massages with Claudia Ghimel

Výklad z Tarotových karet Praha

Dobré kartářky. CZ

Seznamka 69 - Erotická Seznamka Seznamka Hotinzerce - erotická inzerce Seznamka ABCsex - erotická inzerce Seznamka SexNavigace - erotická inzerce Seznamka4u - erotická inzerce

www.frekvence1.cz
banner


astrologer Rychard Silver
www.stribny.cz
Richard Stříbrný
make people GIFs like this at MakeaGif
návštěvníků stránky
celkem464 531