Svet-Stranek.cz
"Zbabělost je, když víme co máme dělat, a neděláme to."
(Konfucius 28.9. 551 př.nl - 479 př.nl)

MARS VE STŘELCI 26.01.2018 (13:55 CET) - 17.03.2018 (17:39 CET):"Zbabělost je, když víme co máme dělat, a neděláme to."

MARS VE STŘELCI 26.01.2018 (13:55 CET) - 17.03.2018 (17:39 CET)

TAOISTICKO TANTRICKÉ MASÁŽE PRO MUŽE

Osobní výklad z Tarotových karet:

Minulost - Současnost - Budoucnost

Pomoc v rozhodování - Vyjasnění partnerských vztahů


E-mail: vyklad-karty@seznam.cz

Rezervace osobní schůzky Tel.: +420 773 251 996

Pondělí - Neděle 08.00 - 22.00 hod.

Davídkova 654/27, Praha 8 - Libeň

Soukromé parkování zdarma v objektu domu

I speak English, Deutsch, Pусски, Parlo italiano nativo
MARS VE STŘELCI 26.01.2018 (13:55 CET) - 17.03.2018 (17:39 CET)
Ruské prezidentské volby se uskuteční v neděli dne 18. března 2018
Reinkarnace


http://yogaformodernage.com

Reinkarnace (doslovný překlad znovuvtělování, převtělování) je označení filosofického, nebo náboženského konceptu, který tvrdí, že se mysl nebo vědomí (individuální myšlenková energie) člověka po fyzické smrti jeho těla, na konci jednoho života, znovuzrodí v novém fyzickém těle, respektive při početí nové lidské bytosti znovu vstupuje do hry.

Reinkarnace je ve filosofii i náboženstvích úzce spojena se zákonem karmy, zákonem příčiny a následku, kde pozitivní, či negativní myšlenky a činy v jednom životě přímo ovlivňují podmínky, kvalitativní kontury a část událostí života dalšího. Pozitivní myšlenky a činy pozitivně, negativní myšlenky a činy negativně.

V některých náboženských tradicích je popisována možnost reinkarnace lidské duše do zvířat, nebo naopak, duší zvířecích do lidských těl, případně lidských duší do různých mytologických nadpozemských, či pekelných sfér, opět podle zásluh, či hříchů konkrétní bytosti. Tyto verze však nejsou jednotné a všeobecně přijímané i v rámci jednotlivých tradic, patří spíše k lidové úrovni nauk a nezřídka jsou výsledkem smíšení různých filosofických a náboženských konceptů, či snahy kněžstva zjednodušit filosofické koncepty pro běžné obyvatelstvo.

Reinkarnace je centrálním principem indických náboženství, ale byla uznávána i historickými osobnostmi jako byl např. Pythagoras, Platon a Sokrates. Je také běžnou vírou keltských druidů, členů theosofické společnosti, kmenů na Sibiři, v západní Africe, severní Americe, či Austrálii.


Mahátma Gándhí


During the Informal meeting with Prime Minister of India Narendra Modi.
http://en.kremlin.ru


Mahátma Gándhí, celým jménem Móhandás Karamčand Gándhí (v dévanágarí मोहनदास करमचन्द गांधी; 2. října 1869, Pórbandar, Kathiawar Agency, Britská Indie – 30. ledna 1948, Nové Dillí, Indie), byl jeden z největších politických a duchovních vůdců Indie a indického hnutí za nezávislost. Prosazoval filosofii aktivního, ale nenásilného odporu satjágraha, založeného na jogínském principu ahimsá (nenásilnost), který nakonec dovedl Indii k vyhlášení nezávislosti 15. srpna 1947. Gándhí je znám ve světě pod přízviskem mahátma (महात्मा), „Velký duch“, které mu dal indický básník Rabíndranáth Thákur a v Indii také pod přízviskem bápú, „otec“. V Indii se neformálně nazývá „Otec národa“ a 2. říjen, den jeho narozenin, je každoročně vzpomínán jako Gándhí džajanti (Oslava Gándhího). 15. května 2007 přijala Organizace spojených národů rezoluci, která prohlašuje 2. říjen za „Světový den nenásilí“.

Příčina úmrtí: Střelná rána

Gunshot skull.jpg
Autor: National Institutes of Health, Health & Human Services – National Museum of Health and Medicine. From exhibition "Visible Proofs: Forensic Views of the Body" U.S. National Library of Medicine, 8600 Rockville Pike, Bethesda, MD 20894, Volné dílo, Odkaz


PF 2018

Střelná rána (lat. vulnus sclopetarium) je zranění způsobené rychle se pohybujícím projektilem. Obvykle jde o projektil z běžné palné zbraně, střelnou, respektive střelně-bodnou, ránu však může způsobit i vystřelený šíp.

Rozeznáváme vstřel, střelný kanál a výstřel. Rána, která má vstřel i výstřel (projektil tělem prošel) se nazývá průstřel. Střelné rány jsou primárně infikované, jelikož projektil zanáší mikroorganismy hluboko do tkání.

Chování střely

Palná zbraň

Vzhledem k procentu vody v lidském organismu, se tělo částečně chová jako kapalina. Střela se v těle deformuje a zvětšuje svůj průměr. Velice nebezpečný je pohyb orgánů vyvolaný průnikem střely. Orgány se od sebe vzdalují i na velkou vzdálenost a poté se vracejí.

První pomoc

Okamžitě je nutné zavolat záchrannou službu. V žádném případě se nesmí zasahovat do rány. Je-li to možné zastavíme krvácení. (Vč. stlačení) ideální je, sterilně přikrýt ránu. Nepoužívá se dezinfekce, obzvlášť peroxid vodíku.

Šípová zbraň

Při zásahu šípem (resp. šipkou např. z kuše.) tento obvykle zůstává v ráně. V případě nezasažení důležitého orgánu zanechává menší škody, z důvodu své nižší energie.

První pomoc

Okamžitě je nutné volat záchrannou službu. Šíp se z rány nevytahuje – v případě zasažení cévy, či orgánu zde může působit jako ucpávka bránící vykrvácení. Okolo šípu je vhodné přiložit sterilní obvazy. Netlačí se silou.


Prudérnost

Prudérnost či pruderie nebo prudérie je vlastnost, kdy člověk přepjatě trvá na zachovávání morálních a zvykových pravidel, především ve vztahu k sexualitě. Může se jednat o falešný stud. V širším smyslu se jedná o snahu vymýtit z veřejného a zčásti i soukromého prostoru jakékoli projevy sexuality.

Kořen slova pochází z francouzského preux (zdatný, odvážný) a vyvinul se ze starofrancouzského prodefemme (ctnostná žena).


MERKUR V KOZOROHU 11.01.2018 (06:08 CET) - 31.01.2018 (14:38 CET)

www.Claudia Ghimel Prague Hotel Escort.cz

Tantra and Tao Massages with Claudia Ghimel

Výklad z Tarotových karet Praha

Dobré kartářky. CZ

Seznamka 69 - Erotická Seznamka Seznamka Hotinzerce - erotická inzerce Seznamka ABCsex - erotická inzerce Seznamka SexNavigace - erotická inzerce Seznamka4u - erotická inzerce

www.frekvence1.cz
banner


astrologer Rychard Silver
www.stribny.cz
Richard Stříbrný
make people GIFs like this at MakeaGif
návštěvníků stránky
celkem405 219